Astrolojik Danışmanlık Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair gök kubbe cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök kubbe bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına doğrultu veren bir aralıkç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli gök kubbe cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı altında strüktürlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri kadar kişisel bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sadık adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve kere gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevki alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene ortamında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir gök kubbe haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Bugün birlikte insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mefret nispet göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum tevellüt haritası yorumlamak, şahsiyet analizi yaratmak, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, afiyet astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en taban görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve namına bakarak hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin katiyetle bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz ziyade selen sahibi yetişmek istiyorsanız, birfena terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine bakarak belirlenir ve birfena kişiye bakarak şahsiyet ve gelecekteki vakalar için selen verebilir.

  2. Arslan Burcu: Ekseri 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur karınin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Tevellüt haritasında Kamer’ın evetğu burçtur. Kamer ıtır, bir kişinin birey yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kadar yaşlakin şekline nişanlık eder.

Burç yorumlaması için çok ziyade selen sahibi yetişmek karınin, astroloji terminolojisine aşina yetişmek önemlidir.

Terim Manaı
Tevellüt haritası Bir kişinin tevellüt çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini deyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için selen verir.
Natal harita Tevellüt andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir özge gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere nişanlık edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değkonuimlere nişanlık edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse de, sadık bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, istikbal tahmini ve henüz dayanıklı çok bahis için selen ita konusunda az çok değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://insankaynaklaritemsilcisi.name.tr/ https://kirklareliwebtasarimseo.name.tr/ https://tuzlamarangoz.name.tr/ https://alfa.name.tr/ https://hataywebtasarimseo.name.tr/ Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al