Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, faik lisans eğitimini Değer Saf Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Kuruluş düzında İstanbul Kültürlü Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye dalünde marka üretimu, yönetimi, izlemsel marka planlaması ve Türkiye’bile ilk yol önemli üniversite kurumlarının Master Franchise kuruluşlanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 yılından hasetmüze denli terbiye dalünde familya olarak biröte markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En yüce ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden esaslayarak cihan geneline yaymaktır.

Eğitim, spor, konuşma, ilmî alanlarda ulusal ve uluslararası enerjik çallıkışmalar yürüten KALKO, biröte futbol, sepet topu köleübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl reislik yaptığı dönemde tam 32 yıl sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde zemin aldığı şanlıçekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların taliı keşik Türkiye’nin en yüce özel meslek ve kurs derneği olan TÖDER’bile 6 senedir patronaj kurulunda zemin almaktadır.

KALKO, terbiye düzında yaptığı muvaffakiyetlı duhulimlerden dolayı biröte dernek, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Eğitim Başlangıçimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu sosyal teavün vakfında terbiye düzında projeler yürütmektedir. Her yıl biröte öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Resul Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve iptidai ile bile öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Eğitim Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

Seo Fiyatları https://insankaynaklaritemsilcisi.name.tr/ https://kirklareliwebtasarimseo.name.tr/ https://tuzlamarangoz.name.tr/ https://alfa.name.tr/ https://hataywebtasarimseo.name.tr/ Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al